قوانین و مقررات

قوانین و مقررات جاب سنتر:

 1. اطلاع از قوانین و مقررات سایت و موافقت با آنها برای عضویت در سایت جاب سنتر الزامیست. این قوانین و ضوابط ممکن است در آینده تغییر کنند و اطلاع از قوانین و ضوابط جدید بر عهده کاربر است.
 2. آگهی‌ها باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند. جاب سنتر از تأیید و انتشار آگهی‌های ناقض حریم خصوصی افراد؛ آگهی‌های موهن در مورد مذاهب رسمی کشور، اقوام و لهجه‌ها و آداب و رسوم ساکنان اقصی نقاط ایران؛ آگهی در مورد فعالیت‌های غیرقانونی اقتصادی؛ آگهی‌ها و خبرپراکنی‌های سیاسی، اجتماعی و مذهبی خاص؛ آگهی‌های تبلیغاتی (با مضمون تبلیغ محصول یا سرویس خاص، برای مثال تبلیغ وبسایت‌ها) خودداری می‌کند.
 3. جاب سنتر اجازه دارد آگهی‌های ارسال شده به سایت را پیش از انتشار و با توجه به معیارها و استانداردهای مربوط، ویرایش کند.
 4. تشخیص درستی و نادرستی آگهی‌های ارسال شده، بر عهده جاب سنتر نیست و این سایت نمی‌تواند مسئولیتی در قبال آگهی‌ها و خسارات مستقیم و غیرمستقیم احتمالی آنها به کارجویان بپذیرد.
 5. جاب سنتر ابزاری برای تشخیص درستی و نادرستی اطلاعات واردشده در رزومه‌ها ندارد و نمی‌تواند مسئولیت آنها را بپذیرد.
 6. کارجویان با ثبت اطلاعات خود در سایت جاب سنتر، اجازه دسترسی کارفرمایان به اطلاعاتی مانند شماره تماس خود را می‌دهند و مسئولیت آن را می‌پذیرند.
 7. کارجویان می‌توانند پروفایل خود را پس از ثبت، ویرایش کنند.
 8. جاب سنتر اجازه دارد حسا‌ب‌های کاربری را در صورت لزوم، ویرایش کند.
 9. در صورت اثبات نادرست بودن اطلاعات کارجویان و همچنین آگهی‌های کارفرمایان، جاب سنتر حساب کاربری کارجو یا کارفرمای متخلف را حذف خواهد کرد.
 10. جاب سنتر، در صورت اعمال تغییر و به‌روزرسانی سایت یا خدمات خود، از راههایی مانند ارسال ایمیل کاربران را از این تغییرات مطلع خواهد کرد.
 11. استفاده از محتوای این سایت، بدون تغییر و با ذکر منبع، منعی ندارد. سایت‌ها و وبلاگ‌ها در کنار ذکر منبع، باید لینک سایت جاب سنتر را هم قرار دهند.
 12. جاب سنتر به شرکت‌ها و کارفرمایان اجازه درج آدرس سایت و پروفایل خود در شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد اما مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.