درباره ما

«استخدام مهندس الکترونیک، آشنا به زبان انگلیسی  و بردهای الکترونیکی، با سابقه کار مرتبط در بخش سرویس و خدمات پس از فروش»؛ این یک آگهی شغلی آشناست که نمونه آن را در صفحات نیازمندی‌های روزنامه‌ها فراوان می‌توان دید؛ اما دوران دیگری فرا رسیده است؛ دوران تکنولوژی‌های ارتباطی جدید، دوران دسترسی تنها با چند کلیک؛ و این سهولت، شامل حال کارفرمایان و کارجویان هم شده است. حالا دیگر می‌توان در زمانی کوتاه و بدون هزینه یا با هزینه‌ای اندک، فرصت‌های شغلی یا رزومه‌های دلخواه خود را پیدا کرد. نکته مهم، همین دلخواه بودن انتخاب‌ها است؛ این که میزان رضایتمندی کارجویان و کارفرمایانی که از این طریق، موقعیت شغلی یا نیروی کار مورد نیاز خود را پیدا کرده‌اند بیشتر از سایر روش‌ها است.

هدف سایت کاریابی بین‌المللی جاب سنتر هم همین است؛ تأمین رضایت کارجویان و کارفرمایانی که از این سایت استفاده می‌کنند. در این راه می‌کوشیم یک بانک اطلاعاتی جامع از رزومه‌ها وفرصت‌های شغلی پرتعداد و متنوع (در ایران و کشورهای دیگر) ایجاد و امکان استفاده آسان و سریع از خدمات مختلف مورد انتظار از یک سایت کاریابی بین‌المللی را فراهم کنیم.

سایت جاب سنتر برای فعالیت خود، از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجوز گرفته است اما برای فعالیتی ارزش‌آفرین، به عامل مهم دیگری هم نیاز دارد؛ مقبولیت و اعتبار نزد کارجویان و کارفرمایان. ما برای دستیابی به این اعتبار، تمام توان خود را بکار گرفته‌ایم.

خدمات ما

ما در سایت کاریابی جاب سنتر چه خدماتی ارائه می‌کنیم؟ بطور خیلی ساده؛ همه آن چیزی که از یک سایت کاریابی بین‌المللی انتظار می‌رود:

  • ارائه فرصت‌ها و پیشنهادهای شغلی در داخل و خارج کشور به کارجویان
  • ایجاد یک بانک از رزومه‌های متعدد و متنوع برای کارفرمایان و شرکت‌ها
  • انتشار محتوای آموزشی با هدف اصلاح بینش‌های غلط کارجویان و کارفرمایان و رشد و ارتقاء مهارت‌های آنان

ما در جاب سنتر می‌کوشیم روز به روز نظر تعداد بیشتری از کارجویان و کارفرمایان را جلب کنیم و به سایتی جامع و مرجع در زمینه کاریابی تبدیل شویم. دوست داریم کارجویان را در انتخاب شغل یا بهبود شرایط کاری و کارفرمایان را در انتخاب و بهره‌گیری بهتر از نیروی کار خود یاری رسانیم. امیدواریم در این راه موفق باشیم.